פריסיליה קשתי שוחררה מהכלא – והאינסטגרם שלה שוב סוער

כתבת: מוריה כהן | עורך: אביאל וייצמן

פריסיליה קשתי, כוכבת האינסטגרם ובת דודתו של טום קשתי, השתחררה בשבוע שעבר מבית הכלא לנשים "נווה תרצה". בצאתה מהכלא חיכתה לה לימוזינה שהוזמנה על ידי אביה וכשעלתה על הרכב תיעדה את הנסיעה בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה, דבר שגרם לעליהום סביבה לשוב ולהציף את הרשת.

קשתי הורשעה בכך שב-14.12.2015 פגעה עם רכבה בהולך הרגל דוד מזרחי ז"ל, בן 80 אשר חצה כביש במעבר חציה. כתוצאה מהפגיעה הוטח המנוח על שמשת רכבה ומשם אל הכביש. קשתי שמה לב לפגיעה, אך במקום להזעיק עזרה נמלטה מהמקום ורק לאחר 40 דקות דיווחה לרשויות על התאונה. לאחר שלושה ימים בהם נלחמו על חייו הצוותים הרפואיים נפטר דוד מזרחי מפצעיו. במהלך משפטה, טסה קשתי מעל 20 פעמים לחו"ל והותירה רושם שאין בה כל צער על מה שקרה, עד אשר נגזר דינה והיא נשלחה לשנתיים מאסר.

אם זה לא מספיק, בעודה ממלאת את עונשה בכלא קשתי המשיכה לתפעל את חשבון האינסטגרם בעזרת משפחתה מרחוק, אשר העלו עבורה סרטונים ותמונות מטיוליה בעבר בחו"ל. סיפורה הבלתי נתפס נחשף לראשונה על-ידי חיים אתגר, מגיש תוכנית התחקירים "חשיפה" בערוץ 12.

בעקבות כך, אלפים נכנסו לאינסטגרם של קשתי, הגיבו לה בזעם ואף פרסמו עצומה הקוראת לעוקביה להפסיק לעקוב אחריה. לפני כחודש פרסמה קשתי תמונה שלה בכותל כתבה שהיא מצטערת ומלאת חרטה.

צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של פרסיליה

"חייתי תחת אשליה שיצרה בועה המשדרת עסקים כרגיל", כתבה, "סירבתי להשלים עם כך שאכן הכל היה אמיתי, ופשוט ניסיתי לברוח מהמחשבות, מהמציאות ובעיקר מעצמי. אין יום שעובר שאני לא חושבת על זה, אין יום שעובר שאני לא כואבת את זה. ייסורי המצפון הורגים אותי. עצם נטילת חיי אדם הוא עונש כשלעצמו, זה רודף אותי בכל עת ובכל מקום".

בשבוע שעבר, כשיצאה קשתי מהכלא אל הלימוזינה, עוררה שוב מחדש את הכעס בקרב הצופים, ומנגד את ציבור תומכיה כאשר חשבון האינסטגרם שלה הפך לזירת התנצחויות בין העוקבים.

צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של פרסיליה

"מביעה את החרטה עם לימוזינה", כתבה אחת הגולשות.

צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של פרסיליה

"יאללה יא צבועה יצאת מהכלא עם לימוזינה חוגגת עם שמפניה במקום לצאת עם הראש ברצפה ולהביע חרטה", כתב אחר.

צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של פרסיליה

"בואי נראה אותך אם יעשו את זה לסבא שלך מה תגיבי", הוסיפה גולשת. ומנגד היו אשר טענו כי היא מילאה את חובתה בכלא ויש להניח לה להמשיך בחייה-

צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של פרסיליה

"פריסיליה יקרה תהיי חזקה הכל יעבור אנשים מפגרים ולא יודעים כלום לא ראיתי בחיי בנאדם שהרג בשוגג אדם והוא מאושר. אל תתייחסי. הכי קל להקליד. אני לא רוצה להיות במקומך לשנייה אפילו רק במחשבה. לצערנו גם יש לך תור וגם אנשים טיפשים מוסיפים לך צער בתוך צער. איך אפשר לשפוט אותך בכלל. וכסף פיצויים למשפחות נו באמת. זה מיותר הצער הזה. בקיצור תהיי חזקה אוהבת אותך".

נעמי קניון, בתו של המנוח, אמרה בשיחה לערוץ 12 לאחר שנודע לה באותו היום שקשתי משתחררת: "אני שומעת את זה עכשיו לראשונה מכם, אף אחד לא עדכן אותי בעניין. בכל מקרה, שום דבר כבר לא יחזיר את אבא שלי".עוד כתבות

כתיבת תגובה